שיא נהדר של כפיר, המציע את עולם המטיילים ברחבי העולם עם מטיילים

gimanadotkom – מזה כמה חודשים אני עוסק בתיירות בעיקר מכירת חופשות וחדרי מלון בכל העולם. רכשתי זכיון סוכן מחברה גדולה ואת הזכויות לפתוח סוכנות עצמאית במסגרת החברה.

רציתי לספר לכם קצת על המיזם החברתי המדהים הזה, על העסק ועל החופשה העתידית שלכם – שאני מקווה כי תזמינו ממני.החברה הקימה אתר תיירות אינטרנטי שמתחרה בהצלחה באתרי החברות הגדולות בשוק כמו בוקינג ואקספדיה.

כמו כן פותחה אפליקציה לטלפונים החכמים, קלה לתפעול ומהירה – והמחירים מעולים.

המחירים זולים מאד ומתחרים בכל הצעה – היות וההסכמים של החברה עם 2,100,000 מלונות בכל העולם הינם קלים, מהירים ועם עמלות מופחתות.

הסוכנים בחברה מקבלים 4 סוגי עמלות:

  • לפחות 8% מכל עסקת מכירת מלונות שהסוכן מבצע באתר משולמים לו כעמלה ישירה. כמו כן במידה והסוכן מטפל אישית בבקשה כולל הזמנת טיסות וכדומה הוא רשאי לגבות עמלת טיפול.
  • כל סוכן מקבל מהחברה את האפליקציה שבתוכה צרוב המספר שלו – כל עסקה שתתבצע באמצעות האפליקציה שהוא מפיץ– הסוכן יקבל 8% מהעסקה כרווח ישיר
  • קבוצת הסוכנים הראשונה ועד 10,000 סוכנים בכל העולם שירשמו לחברה ויאושרו לעבוד, יתחלקו ב 1.6% מהרווחים שנעשים בכלל מערכת המכירות של החברה ברשת. (סכום לא גדול אבל מצטבר ומשולם קבוע גם אם הסוכן לא מכר ישירות דבר)
  • בתקופה הנוכחית ועד השלמת מערך הסוכנים העולמי, החברה משלמת 50$ על כל סוכן חדש שנרשם במערכת לסוכן שהביא אותו, ובמקרה של דורות נוספים 10$ (עד לדור 7)

האם אוכל להסתייע בך לבנית העסק שלי? להפיץ לכל אנשי הקשר שלך בכל אמצעי תקשורת את האפליקציה שלי, שיזמינו דרכה את החופשה הבאה?

ואולי תרצה להצטרף אלי לחברה ולבנות לך עסק המניב רווחים יפים ותוספת כספית לכלכלת הבית?

עלות הזכיון של החברה הינה 150$ לחודש ללא הגבלת ההכנסה והרווח – זה תלוי בסוכן.

ומכאן שכל 3 סוכנים חדשים שהסוכן מצרף לעצמו מכסים את העלות החודשית והשאר אילו רווחים ישירים

אשמח לשמוע תגובתכם למכתבי זה – האם תרצו פרטים נוספים? קישורים לאתרים?

ואולי תחליטו לקפוץ למים ולהשתתף איתי להשגת עצמאות כלכלית בעבודה נעימה ופשוטה, מהבית.

נצלו את ההזדמנות איתנו

Giga Media Nusantara @ 2021

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!